7 Typov mužov

7 typov mužov, ktorým ženy nedokážu odolať

zaľúbený párRozmýšľali ste už nad tým, prečo niektorí muži majú u žien vždy úspech?

Ženy sú priťahované určitými typmi osobnostných čŕt a preto ich bežne priťahujú muži s takýmito vlastnosťami. Pozrite sa na 7 typov „dokonalých mužov“, keďže môžete byť jedným z nich bez toho, aby ste si to uvedomovali...

Možno v nasledujúcich opisoch spoznáte nejakú svoju vlastnosť... Keď budete mať opäť svoju šancu, nezabudnite sa o tej črte zmieniť alebo na ňu nejakým iným spôsobom poukázať.

1. Romantický

Verí v klasickú romancu. Nosí kvety, malé prejavy pozornosti a počas večere zapáli sviečky. Často svojej láske voláva a dáva jej vedieť, že na ňu myslí. Keď sa rozprávajú pozerá jej do očí a hovorí jej čo cíti.

Čo je na ňom také príťažlivé?
Ženy túžia po pozornosti a zjavne tú im takýto chlapík poskytuje. Pridanou hodnotou takého vzťahu je to, že aj ona sa cíti uvoľnená a je ochotná vyjadrovať svoje pocity.

2. Sebavedomý chlap

Verí v seba a svoje schopnosti. Vyžaruje z neho sila a schopnosť ovládať situáciu (v bežných medziach - arogantný muž nie je na tomto zozname). Nežiarli na iných mužov a necíti sa ohrozený ak má žena mužov za priateľov a pracuje v mužskom kolektíve.

Čo je na ňom také príťažlivé? 
Ženy sú priťahované sebavedomím. Myslite: ak si vy myslíte, že ste dobrý, pravdepodobne taký pocit vzbudíte aj v nej. Sebavedomý muž nečaká na schválenie od ženy, čo ho robí ešte atraktívnejším.

3. Umelec

Je spontánny a žije pre okamih. Často na ňu urobí dojem svojou kreativitou - napr. básňou alebo obrazom namaľovaným len pre ňu.

Čo je na ňom také príťažlivé? 
Každá žena chce mať pocit jedinečnosti a výnimočnosti. A nie je nič lepšie ako byť pre muža zdrojom inšpirácie. Myšlienka kreatívneho muža ju inšpiruje.

4. Cudzinec

Pochádza z exotickej krajiny, má príťažlivý prízvuk a výnimočný pohľad na svet. Jeho zvyky a správanie sú neobvyklé, ale vždy pôsobí šarmantne. Nemusíte byť nevyhnutne z inej krajiny, aby ste spadali do tejto kategórie. Ak veľa cestujete a hovoríte cudzími jazykmi máte určite aspoň toľko šarmu ako sladko hovoriaci cudzinec.

Čo je na ňom také príťažlivé? 
O tomto type sa nedá veľa povedať - už len to že je iný, je pre ženy očarujúce.

5. Rebel

Rebelantský typ muža ide tam, kam ho zaveje vietor - zväčša do bláznivého dobrodružstva.

Čo je na ňom také príťažlivé? 
Každá žena chce rebela (v rozumnej miere). Miluje jeho priamosť a želala by si niečo z nej mať. Štipka rebelantského ducha prináša do vzťahu mladistvosť a osvieženie.

6. Inteligentný/ Duchaplný chlapík

Rozhovory s ním sú intelektuálne stimulujúce. Rozosmeje ju veľkým zmyslom pre humor. Dokonca aj rozhovor o politike je s ním zaujímavý.

Čo je na ňom také príťažlivé? 
Telesná krása sa pominie, všetci si to uvedomujeme – ale pokiaľ si intelektuálne s niekým dobre rozumiete, máte už napoly vyhraté. Vzťah je úspešnejší a trvácnejší ak ste s niekým na rovnakej intelektuálnej úrovni. Ak ste schopný ju o tom presvedčiť, bude rýchlo vaša.

7. Gentleman

To je chlapík, ktorý žene otvorí dvere, podrží jej kabát, zaplatí za večeru. Väčšinou vie veľmi dobre vycítiť ako sa žena cíti.

Čo je na ňom také príťažlivé? 
Pravdepodobne ste si mysleli, že taký milý a pozorný muž si ženu nikdy nezíska. Ale zamyslite sa nad jednou vecou: keď už raz má žena za sebou skúsenosti so zlým a hrubým mužom, pravdepodobne zmení svoje priority. To si z jej strany vyžaduje viac zrelosti, ale nakoniec si všetky ženy uvedomia, že chcú po svojom boku muža, ktorý s nimi bude zaobchádzať spôsobom ako sa patrí - odjakživa.

 

 

https://www.dormeo.sk/index.asp?tn=articleview&cid=182084&c=7634&csu=generalsub&ecm=MainArticleList&cex=19282&med=em&orig=int&vir=no&src=sk_gen_generalsub_em_dr_br_int&referrer=dr_em_23882&link_id=21364581&esid=23882&ueid=2475146&uem=dusanzid@post.sk&elid=136646245