Akí ste v sexe? Prezradí to vaše meno! 

Podľa nasledujúcej tabuľky očíslujte všetky samohlásky a sčítajte. Ak vám po sčítaní vyjde dvojmiestne číslo, rozložte čísla a znova zrátajte.

Tabuľka: Akí ste v sexe

 

1. Miluje rýchlovky

S maznaním sa nezdržuje, ide hneď na vec a v posteli rád/a vedie. Rychlý, tvrdý sex - tak to má rád/a. Rád/a sa tiež miluje na riskantných miestach (kupé vo vlaku, skúšobná kabínka v obchode)

2. Jemný romantik

Dlhé minúty sa manzná, predohra je pre neho/ňu dôležitejšia než samotný sex. Pri milovaní nie je eogoista, myslí na partnera. Obľubuje masáže.

3. Strieda roly

Rád/a pri sexe strieda roly, raz je naivka, inokedy drsňák. Vzrušujú ho/ju prevleky (otrokyňa alebo naopak dominantný doktor) a tiež aj vugárne výrazy.

4. Miluje experimenty

Ovláda všetky polohy z Kamasutry. Zaujíma ho všetko - nové polohy, erotické pomôcky, olejové masáže, putá, sex v trojke... Všetko chce vyskúšať, je veľmi zmyselný/á.

5. Chladná klasika

Nečakajte vášeň ani zmyselnú romantiku. Najprv krátka predohra, potom pri sexe klasická poloha a hneď je po všetkom...

6. Miluje všetkými zmyslami

Vaše telo skúma a veľmi jemne dráždi, napríhlad hodvábnym šálikom alebo jemným rozotieraním olejčeka. Milovanie často prerušuje...

7. Nemá zábrany

Uragán vášne! Pravdepodobne budete mat doškriabaný chrbát a na krku "cucflek". Veľmi náruživý/á, rád/a skúša veci, ktoré iní považujú za nemravné (skupinový sex, putá)

8. Oddáva sa extáze

Miluje šialené tempo, zrýchlený tep, totálne vyčerpanie. Je fanúšiokm tantrického sexu a rituálov.

9. Rád/a rozpráva

Jeho/jej špecialitou je slovná erotika. Rád/a si šepká o tajných sexuálnych želaniach, tým vás dokáže rozžeraviť ako lávu. V posteli je to už potom trošku horšie.

 

 

 

 Zdroj: ahaonline.cz

 https://lesk.cas.sk/clanok/80095/aki-ste-v-sexe-prezradi-to-vase-meno.htm