Úvod

Tak Vás srdečne vítam na mojej stránke www.dusanhoo.webnode.sk

Pevne verím, že budete s mojim obsahom dostatočne spokojný a tiež verím, že sa budete spolurealizovať na tvorbe obsahu.

Z dôvodu možného zneužitia osobných údajov Vás prosím pri akomkoľvek komentári neudávajte žiadne čísla ako napr.: číslo občianského, rodné číslo, a iné ktore sa dajú všeliakym spôsobom zneužiť.

Taktiež môžu biť niektoré články okopírované, ale aby sa neporušili autorské práva je vždy na záver zverejnený autor, poprípade stránka z ktorej je daný článok.

 
Za pochopenie Ďakujem.

Jadro

 

Tak a je čas niečo o mne prezradiť :) Aj keď je ťažké takto sám o sebe rozprávať no ale pokúsim sa :)

Asi začnem vekom :) Mám 22 rokov a veľa nechýba k 23 no ale ešte si par mesiacov pekne počkám :)

Meriam 183 cm moja váha by mohla byť o nejakých 10 kg väčšia než je ale nesťažujem sa aspoň nemám problémy kedy a koľko toho môžem zjesť :) Takže sa nemám dôvod sťažovať.

Moje detstvo bolo asi ako každé iné,ničím sa nelíšilo od toho Vášho predpokladám. Boli dni kedy som aj na Mikuláša plakal no sam neviem prečo :) veď vtedy by mali biť všetky deti veselé no asi som jedného roku bol výnimka. :) 

Pamätám si že v detstve som vystrojil veľa zlého, ale určite poznáte také malé príslovie "malé deti malé problémy, veľké deti veľké problémy" Takže čo bolo bolo a sám som zvedavý čo bude ::))

To na tej fotke som bol ešte v takzvanej "Krupke" je to niečo ako predškôlka to znamená, že ak som dovršil určitý vek a moja mamina musela naspäť do práce po materskej tak ma tam "odložili" :) ale ani na to nemám zlé spomienky tam sa zrodila moja prvá láska :) ale to nechajme.

Potom nastúpila opravdivá škôlka to bola paráda :) ráno do škôlky ako každé dieťa ani ja som nebol výnimka a nechcel som isť ale nakoniec ma naši aj tak do nej dostali :)

Ak začala škola to bolo iné kafé, tam už začali aj povinnosti a učenie čo asi nikto neznáša :) no mne sa to v celku zapáčilo .

A tak prešla základná, stredná a nastúpila práca no chystám sa na vysokú, pretože v dnešnej dobe už stredná škola skoro nič neznamená!

Medzi moje záľuby patrí šport akýkoľvek len nie aktívne ale pasívne. Športujem predovšetkým pre potešenie a radosť ako by som mal chcieť len vyhrávať.

Taktiež nemenej z mojich radostí tvoria zvieratká, najme asi kone a psi.

Mám rád spoločnosť, úprimných ľudí a konverzáciu, čím viac tým lepšie :)

Automobilistika je niečo čo je skoro na prvom rebríčku mojich spôsobov oddychu, je to niečo neskutočne fantastické.

Vyrastal som na dedinke a som nesmierne rád niežeby som mal niečo proti ľudom z mesta ale žiť na dedine je slasť aj keď je niekedy (no pomerne dosť často) oveľa viac práce ako v meste ale nikdy som neľutoval! Ten pokoj, priestor je to prosto voľnosť a som nesmierne rad že som kde som.

Je ešte veľa vecí ktoré som nespomenul a ktoré ma momentalne nenapadajú, ale rád Vám odpoviem na ktorúkoľvek otázku ktorá Vás bude o mne zaujímať.

 

Záver

A dostali sme sa až na záver "o mne :)" čo som nesmierne rád, pretože si myslím že Vám nieje moja stránka ľahostajná ak ste vydrýali až dokonca :)

Stránka sa ešte len rozbieha ale pevne verím že s Vašou pomocou bude obohatená o množstvo informácii.

Ešte raz Vám Ďakujem a pevne verím, že sa na túto stánku budete často obraciať či už pri načerpaní informácii alebo naopak doplnením informácii.

Teším sa na našu spoluprácu :)

S pozdravom

 

                        Dus@nhoo :)